Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Antalya’dan Türkiye’nin her yerine komple yüklerinizin yanı sıra,

Bir Kapak

Yarım Araba

İki Kapak Gibi

Yüklerinizi parsiyel olarak taşımaktayız.

Müşterimizin isteğine göre;
İsterse kamyonet ile hususi,
İsterse başka bir yük ile birleştirilerek parsiyel olarak taşımalarınızı sağlıyor, fiyatlarda sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Bunun dışında sürekli giden yüklerinizi parsiyel olarak Antalya’dan Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ambar yükleriniz, ambar firması olmadığımız ve yükünüzün gitmesi gereken şehre, günlük çıkan araçların boş kısımlarına yüklendiği için aktarma işlemine maruz kalmaz. En kısa sürede teslim edilir.

Antalya Nakliye Hakkında

Antalya Nakliye 2001 yılında Antalya’da iş arayan Osman KARS’ın Antalya’nın çeşitli nakliye firmalarında iş bularak deneyim kazanıp, 22.04.2009 yılında resmi olarak kurulan ve 2009 dan bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün büyüyen. Her geçen gün hizmet ağını genişleterek müşterilerini tek çözüm ortağı olmak için çaba sarf eden ve 2010 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük nakliye firmaları arasına giren Hatta Yılların nakliyecisiyim diyen nakliyeciler tarafından taklit edilen bir firma olmuştur.