istanbul nakliyat

Antalya İlinden İstanbul iline şehirler arası tüm yükleriniz için nakliye taleplerinize Cevap Vermekteyiz. istanbul nakliyat firmalarının bir çoğu Antalya’ya yük taşıması yapacakları zaman ya gidiş dönüş nakliye bedeli talep etmektedirler yada Antalya nakliye firmalarının araçlarını bulup yüklerini onlarla göndermektedirler. Aracı firmaların yapabilecekleri herhangi bir yanlış araç seçimine maruz kalmamak ve sorun yaşamamak için Antalya Nakliye’yi tercih eden müşteriler kervanına sizde katılabilirsiniz.

Tırdan Kamyona Kamyondan Kamyonete, İstanbul’dan Antalya ya ve Antalya’dan İstanbul’a yapılması gereken tüm nakliye işleriniz için istediğiniz özelliklerde araçları verebiliriz.

Parsiyel taşımacılık hizmetimiz sayesinde Antalya’dan İstanbul’a ve yine İstanbul’dan Antalya’ya gitmesi gereken parça yüklerinizide zamanında teslim edebiliriz.

Antalya limanından kilitli dorse ile İstanbul’daki limanlara da Konteyner taşıması veya gidiş dönüş nakliyeler de yine Antalya nakliyeyi tercih edebilirsiniz.

Antalya istanbul Arası Evden Eve Nakliyat

Antalya!dan istanbul’a Kapalı Çelik kasalı Kamyon ve Kamyonetlerimizle Gün Aşırı Seferler Düzenleyip istanbul’da Bulunan Ekiplerimizle Eşyalarınızı En Güvenli Biçimde Taşımaktayız. Portföyümüzden bulunan 8 adet çelik kasalı kapalı kamyon ve muhtelif kamyonetlerle komple ve parsiyel bazda eşyalarınızın naklini gerçekleştirmekteyiz.