Antalya Nakliye Hakkında

Antalya Nakliye 2001 yılında Antalya’da iş arayan Osman KARS’ın Antalya’nın çeşitli nakliye firmalarında iş bularak deneyim kazanıp, 22.04.2009 yılında resmi olarak kurulan ve 2009 dan bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün büyüyen. Her geçen gün hizmet ağını genişleterek müşterilerini tek çözüm ortağı olmak için çaba sarf eden ve 2010 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük nakliye firmaları arasına giren Hatta Yılların nakliyecisiyim diyen nakliyeciler tarafından taklit edilen bir firma olmuştur.

Misyonumuz

Misyonumuz İşyerimizin kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak

Hizmetlerimizi sunarken  çevreye ve doğaya zarar vermemek.

Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerle uyum içerisinde olmak.

İstihdam yaratarak bölge ekonomisine katkı sağlamak.

Organizasyon Nakliyeleri

Bizi Organizasyon Nakliyeleri İçin Seçen Macra Event & Organization  ve  Wem Event Managemet Firmaları İle Birlikte Tam Gaz Antalya ve İlçelerinde Yapılan Parti Kongre Organizasyon İşlerinde 7/24 Durmadan Çalışmaktayız. Bizi Tercih Ettikleri Günde Bu Güne 3 Yılı Geride Bırakmanın Haklı Gururunu Yaşamaktayız. Bizi Önerdikleri Diğer Firmalarla da Çalışarak Organizasyon Nakliyelerinde Antaly’da Bir Marka Olmayı Başarmışlığın Haklı Gururunu Yaşamaktayız.