Ağır Nakliyat

Antalya Ağır Nakliyat

Firma olarak ağır nakliyat hizmetine artan talep doğrultusunda bizler de bu hizmet kolunu bünyemize almaya karar verdik. Müşterilerimizden gelen talepleri geri çevirmemek ve onlara kaliteli bir cevap vermek amacıyla geniş araç filomuz ve profesyonel kadromuz ile Antalya ağır nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz. Ağır nakliyat hizmeti zor bir hizmettir ve bu nedenle mutlaka profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Alanında uzman olmayan firmalardan ağır nakliyat hizmeti almanın sonucunda maalesef mal ve can sağlığına zarar gelebilecek durumlar oluşabilir. Bu nedenle mutlak surette Antalya Nakliye gibi profesyonel firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Ağır nakliyat, standart nakliyatların dışında kalan yüklerin taşınması işlemidir. Ağır nakliyat hizmetleri oldukça önemli ve dikkate alınması gereken süreçleri bünyesinde barındırır. Ağır nakliyat hizmetinden bahsetmeden önce “Standart olmayan yük” kavramından bahsetmemiz gerekmektedir. Örneğin bir evi ya da ofisi taşımak standart nakliyatın içerisinde anılmaktadır. Bunun dışında hem yüksek olan hem de ağır olan malzemeler özel araçlara ihtiyaç duyacağı için ağır nakliyat hizmeti içinde değerlendirilmektedir. Örneğin konteyner taşımacılığı ağır nakliyat taşımacılığına en önemli örneklerden birisidir. Bunu şu şekilde de açıklamak mümkündür: Kara yollarının belirlemiş olduğu köprülerin yükseklikleri ya da tünel yüksekliklerine uygun olarak kullanılacak araçlar vardır. Bu araçların belli başlı özellikleri bulunur. Bu özelliklere sahip olan araçlarla taşınan yüklerin tamamına ağır nakliyat kapsamına girer diyebiliriz.

Antalya da ağır nakliyat yapan firmalar
Antalya’da ağır nakliyat yapan firmalar.

Ağır Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Ağır nakliyat hizmetleri kapsamında inşaat projelerini de değerlendirmek mümkündür. Örneğin iş makinesi ya da köprü ayağı gibi ağır yüklerin bir şantiyeden diğerine taşınması ağır nakliyat hizmeti kapsamındadır. Bu yüklerin hepsi standart ağırlıkların dışındadır. Bu nedenle profesyonel hizmet gerekmektedir. Bununla beraber yükseklik anlamında da standart dışı olan eşyalar ağır taşımacılık kapsamında değerlendirilir. Tekne, yat, tarım makinaları, kazan, yürüyen merdiven, helikopter gibi ürünler ağır taşımacılık hizmeti kullanılarak taşınmaktadır.

Ağır taşımacılık hizmetinde sadece taşımacılık yapılmaz bununla beraber yükleme, boşaltma, taşımacılık sırasında izlenecek güzergahın belirlenmesi, denetlemeler de bu hizmet altındadır. Dolayısıyla bu iş gerçekten de profesyonel bir biçimde gerçekleştirilmelidir. Antalya Nakliye olarak baştan sona donanımlı araç filomuz ve profesyonel ekibimizle sizlere taşımacılığı ince ince planlayarak bu hizmeti sunuyoruz. Üstelik hizmetten de yüksek rakamlar talep etmiyoruz.

Ağır nakliyat hizmetinde bir diğer önemli olgu ise yükün yüklenmesi kısmıdır. Bu yüklenme kısmında uygun taşıma vinçleri kullanılmalıdır. Bununla beraber bu vinçleri kullanabilecek vinç operatörlerinin de profesyonel olması şarttır. Aksi takdirde mala ve cana zarar verebilecek durumlar oluşabilir.

Firmamızın sizlere sunduğu ağır nakliyat hizmeti işe şunlar taşınabilmektedir:

Ağır nakliye hizmeti ile neler taşınır?

 • Trafolar,
 • Çeşitli konteynerler
 • Konteyner şantiyeler,
 • Türbinler,
 • Jeneratörler,
 • Santraller,
 • Fuar stantları
 • Fuar ekipmanları
 • Yatlar
 • Tekneler
 • Arabalar
 • Silolar
 • TIR, nakliye araçları ve ağır araçlar,
 • İş makineleri

Ağır nakliyenin özellikleri nelerdir?

Ağır nakliyat kapsamına giren yüklerin taşınması büyük zahmet ve profesyonellik isteyen bir süreçtir. Bu işin mutlaka özenli bir biçimde yapılması gerekmektedir. Ağır, yüksek ve geniş olan yüklerin emniyetli ve sorun çıkarmayacak bir biçimde taşınabilmesi için özel araçlarla ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla beraber alanında uzman personeller de ağır nakliyatın en önemli noktalarından birisidir. Antalya Nakliye gibi ağır yük taşımacılığı yapan firmalar, ağır nakliye araçları kullanmaktadır. Antalya ağır nakliye araçları her türlü ağır yükünüzün güvenilir ve hızlı bir biçimde taşınmasını sağlayacaktır.  Eğer sizlerin de ağır nakliyat hizmetine ihtiyacı varsa mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz.

 

Dilerseniz

araç temin hizmeti makalemize de göz atın.

Yorum yapın

Call Now Button0545 NAKLİYE