Yük Temin

Yük Temin
Antalya ya Gelen Aracı Olan Şahıs ve Firmaların Araçlarına Gitmeleri Gereken Yöne Doğru Komiston Karşılığında Yük Vermekteyiz.
Antalya Ya Geldiğinizde Yükünüzü Boşalttığınızda Bize Haber Vermeniz Doğrultusunda Aracınız Ne Olursa Olsun Mutlaka Aracınıza Uygun Yükümüz Bulunmaktadır.
Dışarıdan Gelen Araçlara Yük Verirken
Aracın Yetki Belgesinin Olması
Plaka Ruhsat Bilgilerinin Kontrolü
Şöför Ehliyet ve TC Kimlin Numaralarının Doğruluğu
Kontorl Edilmektedir. ve Eksik Yoksa Yük Verilmektedir.

Yük Temini İçin Kendi Araçlarımızın Yetişmediği Yerlerde Dışardan Gelen Araçlara da Yük Vermekteyiz.

Sebze Meyve Nakliyesi

Sebze Meyve Nakliyesi

Antalya’dan Türkiyenin Her Yerine Gitmesi Gereken Sebze ve Meyva Yükleriniz İçin İstediğiniz Özelliklerde Kamyon ve Tır Temin Ediyoruz.

Antalya Nakliye’den Gerek Hal Komisyoncuları, Gerek Tüccarlar, Gerekse Halde Bulunan Nakliyeciler, İstediği Özellikte Araçları istemektedirler ve Bizde temin Etmekteyiz.

Referanslar Sayfamızdan Araç Verdiğimiz Firmaları Şahısları Ve Nakliye Firmalarını İnceleyebilir, Sizde İhtiyacınız Olan Araçları Antalya Nakliyeden Temin Edebilirsiniz.

Kuru Yük Taşımacılığı

Kuru Yük Taşıma

Kuru Yük Taşımacılığıda Yapan Antalya Nakliye, Antalya’dan Tükkiyenin Her Yerine Gitmesi Gereken Yükleriniz İçin İhtiyacınız Olan Aracı Temin Eder.

Kuru Yükten Kasıt;

Hammadde, Makine , Torf, Odun, Tomruk, Cam, Mermer, Hurda, Tahıl, Bakliyat ve Daha Sayamayacağımız Ama Gitmesi Gerektiğinde Uygun Aracı Temin Edebileceğimiz Yüklerdir.

Uygun Araç Derkende,

Sal Kasa Tır , Tenteli TIR, Termokin TIR, Romorklu TIR, Damperli TIR, Açık Dorse Tır,

Kapalı Tenteli Kamyon, Açık Kasa Kamyon, Termokin Kasa Kamyon, Damperli Kamyon, Çelik Kasa Kapalı Kamyon

Kamyonet (Açık, Kapalı)

Kırkayak Kamyon, (Damperli, Düz)

Lojistik Destek

Akdeniz Bölgesinde Faaliyeti Olan lojistik Firmaların Bir Çoğu Antalya Nakliye İle Çalışmaktadırlar.

Limana Gelen Yükü Olanlar
Antalya’dan Yurt içi Nakliyesi Olanlar
Antalya’da Nakliye Konusunda Çözülmesi Gereken İşleri Olan Firmalar
Antalya’ya aracı Gelen ve Yük Arayan Firmalar
Denizcilik Firmaları
Konteyner Taşıması Olanlar
Uluslararası Nakliyat Firmaları
ve Daha Sayamayacağımız Yüzlerce Sebepten Dolayı Lojistik Firmaların Güvendiği Bir Adres Olmanın Gururunu Yaşıyor Sizlere Çözüm Üretiyoruz.
Referanslar Bölümünden Çalıştığımız Firmaları İnceleyebilirsiniz.

Soğuk Zincir

Soğuk Dağıtım Zinciri, Frigofrik Termokinli Araçlarla Yapılan Nakliye Hizmetidir.
Antalya Nakliye Ailesi Olarak Bünyemizde Çalışan Araçlarla Antalya’dan Türkiyenin Her Yerine;
Komple
On teker
Kırkayak
Tır
ile;

Antalya’dan Soğuk Zincir Taşıması, Sağlamaktayız. Araç Filomuzu Gün Geçtikçe Güçlendirmekte Müşterilerimize Çözüm Olmaktayız.

Ayrıca Ülkemizde Soğuk Zincir Taşımacılığı Sabit Firmalarla Çalışılarak Yapıldığından Spraişlerinizi 3 İş Günü Önceden Haber Vermediğiniz Taktirde Aracınızın Organizasyonunu Yapmamız Zor Olabiliyor.
Bu Sebepten Frigofrik Termokinli ,
Araçlarla Yapılmasını İstediğiniz Nakliyeleriniz İçin Bizimle En Az 3 İş Günü Öncesinden Randevunuzu Olmanız Gerekmektedir.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Antalya’dan Türkiye’nin her yerine komple yüklerinizin yanı sıra,

Bir Kapak

Yarım Araba

İki Kapak Gibi

Yüklerinizi parsiyel olarak taşımaktayız.

Müşterimizin isteğine göre;
İsterse kamyonet ile hususi,
İsterse başka bir yük ile birleştirilerek parsiyel olarak taşımalarınızı sağlıyor, fiyatlarda sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Bunun dışında sürekli giden yüklerinizi parsiyel olarak Antalya’dan Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ambar yükleriniz, ambar firması olmadığımız ve yükünüzün gitmesi gereken şehre, günlük çıkan araçların boş kısımlarına yüklendiği için aktarma işlemine maruz kalmaz. En kısa sürede teslim edilir.

Konteyner Taşımacılığı

Antalya da nakliye faaliyeti gösteren şirketler için en büyük pasta dilimlerinden biri de Antalya Limanıdır.
Antalya Limanında konteyner taşıması yapan firmamız, gereç şehir içi konteyner taşımacılığı gerekse şehirler arası konteyner taşımacılığı yapmaktadır. Konteyner Taşımacılığı Sırasında İhtiyaç Duyulan Kilit Sistem Araçlardan Oluşan 14 Adet Açık Kasa Tır İle Antalya Limanından Yapılması Gereken Konteyne Nakliyesi İşlerinizde Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat sektörü ile; Müşterilerimizden gelen taleplere cevap verebilme ve çalışmaya başladığımız müşterilerimize tek tedarikçi olabilme düşüncesi ile başladık.

     Bu sektörde deneyimsizdik ama profesyonel düşünce ve uygulama teknikleri, bize bu sektörde müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilme olanağı sağladı.

     Bizler de ağır nakliyat sektöründe bizlerden hizmet talep eden kişilere ve kurumlara, gücümüzün yettiği noktada kendi imkanlarımızla. Gücümüzün yetmediği yerde ise tedarikçilerimizle, müşterilerimize hizmetin en iyisini sunduk.

     Referanslar bölümümüzden yapmış olduğumuz proje taşımaları hakkında işlerini yapmış olduğumuz firmalardan NEDEN ANTALYA NAKLİYE? sorusuna cevap alabilir, siz diğer işlerinizden feragat etmeden yapılması gereken işlerinizin ANTALYA NAKLİYE ile çalışırsanız eksiksiz yapılacağını bilirsiniz.

Araç Temin

Araç Temin Hizmetide vermekte olan Antalya Nakliye sürekli sözleşmeli taşımacılığını yaptığı firmalara kendi bünyesinde bulunan araçların yetmediği durumlarda dışarıdan da araç temin etmektedir.

Araç Temin Hizmeti Verdiğimiz Sektörler:

* Evden Eve Nakliyat Firmaları
* Fabrikalar
* Sebze Meyva Nakliyesi
* Fideciler
* Sebze Hali Komisyoncuları
* Şehir İçi Nakliye Firmaları
* Seracılar
* Liman Konteyner Taşımacılığı
* Lojistik Firmaları

Temin Ettiğimiz Araçlar;
* Kamyonet (Açık, Kapalı)
* Kamyon (Açık, Kapalı)
* Tır (Uzun Dorse, Kısa Dorse, Sal Dorse, Jumbo Dorse, Lowbed)
* Kırkayak (Açık Kapalı)
* Frigofrig (Termokinli Araçlar)
* Vinç
* Çekici
*Forklift

Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıma hizmeti denildiğinde akla her zaman bu işi yapabilecek ekip gelir. Çünkü, evden eve nakliyat, ofis büro taşıması sırasında her zaman çalışacağımız ekibin profesyonelliği ön pandadır.
Antalya Nakliye Ailesi olarak eşya taşımacılığında (evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, fabirika taşımacılığı, fuar organizasyon nakliyesi), sürekli olarak ekipmanlarımızı yenilemekteyiz. ve yenilenen ekipmanlarla birlikte profersonel bir kadro ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Eşya taşımacılığında kesinlikle hijyenden de taviz vermemek için; deforme olmuş ambalaj malzemeleri kullanmıyoruz, sürekli yenilenen ve tek kullanımlık diye tabir edilen paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı özelliğine göre ambalajlıyor, ve taşıyoruz.